Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
STUDIO E KONSULENCES DHE EKSPERTIZES PROFESIONALE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K61625021W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Erton Kaleshi 50
Greta Mima 50
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Erton Kaleshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,910,427.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,611,629.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,786,644.00
Website:http://www.skep.com.al/sq/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
STUDIO E KONSULENCES DHE EKSPERTIZES PROFESIONALE
STUDIO E KONSULENCES DHE EKSPERTIZES PROFESIONALE
Transaksione Thesari 2012 - 2013