Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
MEGA STORE
Numri unik i identifikimit (NIPT): K61524007C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 48,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice e pakice te barnave, prodhimeve sanitare dhe parasanitare, artikuj te higjenes personale, kozmetikes, makineri, pjese kembimi, veprimtari shendetsore, pjesmarrje ne shoqeri te tjera veprimtari te ndrysme ekonomike dhe financiare etj. Hapje klinike mjeksore, import medikamente per perdorim te brendshem te kesaj klinike
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake nr.8, Rruga Hafiz Ibrahim Dalliu, Pallati 1, kati i pare, hyrja 6
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Shehu 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Dolenc Shtėpani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 159,844,667.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 222,988,573.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 699,472.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 24,060,331.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,359,200.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 23,107,600.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEGA STORE