Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
DOGEL
Numri unik i identifikimit (NIPT): K59418208E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Imp-eks tregetim me shumice e pakice te mallrave, prodhim i materialeve (ushqimor, industrial, buqesore, ndertimi) si dhe nenproduktet e tyre. Lende te para, plera kimike, pesticide, lende drusore. Veprimtari ne fushen e prodhimit, investim ndertimesh e sherbimesh: linja prodhimi e tregetimi te parafabrikateve per ndertim te te gjitha llojeve. Servise, Autoshkolle, transport mallrave e udhetareve, agjensi te ndryshme sherbimesh.Prodhime brumi dhe nenprodukte te tij.Prodhime bulmeti dhe nenprodukte te tij.Prodhime mishi dhe nenprodukte tij, thertore.Materiale pastrimi,detergjente pastrimi dhe materiale plastike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elidjan Laskaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Elidjan Laskaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 146,985,555.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 4,167,494.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,711,174.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,169,656.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DOGEL