Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
"GENER 2"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K58615301M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,319,362,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Ulaj 33
Bashkim Ulaj 34
Ahmet Ulaj 33
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Bashkim Ulaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 3,654,327,051.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 44,556,208.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 94,625,962.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 99,093,815.00
Website:http://www.gener2.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"GENER 2"