Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
"K.A.T -ALBANIA"
Numri unik i identifikimit (NIPT): K57024002E-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Shkoder
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 26,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 26,000
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Koēo Kokėdhima 51
Xhevat Vataksi 24.5
Mehdi Shabani 24.5
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Mehdi Shabani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"K.A.T -ALBANIA"
"K.A.T -ALBANIA"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!