Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TRAJTIM I STUDENTEVE SH.A. Vlore
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K56703241T
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 340,781,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 340,781
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Artemida Luēaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 11,404,691.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 17,542,837.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -17,542,837.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 0.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Namik Veipi 18/07/2005
TRAJTIM I STUDENTEVE SH.A. Vlore
TRAJTIM I STUDENTEVE SH.A. Vlore
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!