Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
KOMBINATI I SHEQERIT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K54105009I
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Korce
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 582,418,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 582,418
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtise dhe Sipermarjes
Sektori ekonomik: agroindustri, industri ushqimore
Administratorė: Pranvera Begolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 4,770,645.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -120,899,558.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -8,745,555.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -6,692,279.36
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
KOMBINATI I SHEQERIT