Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Trikotazhi
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K54105005W
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Korce
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 139,572,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 139,571
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Zana Kaēorri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vangjush Postoli 25/05/1999
Trikotazhi
Trikotazhi
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!