Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
PARK CONSTRUCTION ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 21-12-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K52322003B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 258,900,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 160,100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
MANDALAY GROUP HOLDINGS CORP 51
BRAMMER VENTURES CO.LTD 49
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Vjollca Delijorgji
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 347,557,860.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 28,495,539.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 19,149,228.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PARK CONSTRUCTION ALBANIA
PARK CONSTRUCTION ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!