Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
Breēani R.O.S.P SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K52116005E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 184,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 184,000
Fusha e veprimtarisė: Sherbimi i ruajtjes dhe i sigurise fizike te personave dhe objekteve dhe sherbime te ruajtjes, (I.3.A) dhe trsnsportim te vlerave monetare e sendeve te ēmuara (I.3.B).Importim,tregtim dhe instalim te mjeteve te sistemit vrojtues,sinjalizues,audioviziv,mjeteve te mbrojtjes kundra zjarrit,paisjeve te nderlidhjes te teknikave te tjera te lejuara si dhe projektim,instalim dhe programimin e paisjeve te telekomunikacionit,radiokomunikacionit dhe sistemeve te kontrollit dhe monitorimit ne distance te automjeteve. Shitje paisje kompjuterike. Import dhe eksport, instalim, sherbim, mirembajtje, tregti me pakice dhe shumice te pajisjeve kompjuterike, kancelarike, telefonike, elektronike, mekanike, te telekomunikacionit, elektrike, hidraulike, kabull etj. Sherbime informatike dhe telefonike Shperndarje interneti. Krijim dhe mirembajtje faqesh interneti. Krijim dhe shperndarje programe kompjuterike. Konsulence teknike dhe riparim pajisje kompjuterike dhe elektronike. Konsulence sigurie. Tregtim, instalim, import dhe eksport, mirembajtje te sistemit te fonise, sistemeve te alarmit kundra vjedhjes, sistemeve te alarmit kundra zjarrit, vezhgimit CCTV, sistemeve te aksesit te kontrollit, sisteme aparaturash mjeksore, sisteme UPS, sisteme elektrike te fuqive te larta dhe te mesme, stabilizatore, gjeneratore, radio nderlidhese, sisteme me fiber optike, akses kontrolli, aplikim grafik, tregtim dhe sherbim te kondicionereve etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatbardh Breēani 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Fatbardh Breēani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 188,292,600.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 53,558,037.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 51,142,053.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 51,729,565.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Breēani R.O.S.P SHPK