Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALFARMAKOS
Numri unik i identifikimit (NIPT): K52115005W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 155,490,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-Export produkte farmaceutike, mallra te ndryshem. Import export produkte farmaceutike, mallra te ndryshem.Tregetim me shumice e pakice te artikujve farmaceutik qe perdoren ne sektoret e shendetesise,instrumente,pajisje mjekedore, mallra te ndryshem per furnizim te klinikave, laboratoreve, spitaleve.Tregetim te lendeve te para, mallrave industriale, ushqimore, ndertim-prodhim e sherbime te cdo lloji. Sherbime te konsulences, asistences, projektimeve ne fushen e shendetesise.
Adresa: KASHAR, Kthesa e Kamzes, Ndertim i kompanise "Mhillaj", Ngjitur me Spitalin Grek "Igea"
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vladimir Margjeka 40
Izmir Shehu 60
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Vladimir Margjeka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 919,698,371.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 889,318,474.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 23,682,271.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 27,960,382.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 26,762,444.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 24,967,245.00
Website:http://alfarmakos.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALFARMAKOS