Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Raiffeisen INVEST - Shoqeri Administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51928001I
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 90,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 12,857
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Edlira Konini, Resmi Hibraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 7
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 150,798,406.00
Website:http://www.raiffeisen-invest.al/web/guest;jsessionid=9C68CCDB74C86A4F74729617138C965B
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Deloitte Albania shpk 18/01/2012 31/12/2012
Raiffeisen INVEST - Shoqeri Administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive
Raiffeisen INVEST - Shoqeri Administruese e Fondeve te Pensionit dhe Sipermarrjeve te Investimeve Kolektive
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!