Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Rezidenca Studentore Universitare Nr. 1
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51814005N
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 7,976,140,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 7,976,136
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Anila Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 256,073,167.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -46,695,718.17
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -48,175,864.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -11,266,315.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ahmet Stojna 26/05/2005
Niqifor Rexho 26/05/2005
Rezidenca Studentore Universitare Nr. 1
Rezidenca Studentore Universitare Nr. 1
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!