Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
NDRM.TRAJTIMIT STUDENVE NR.2
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51730022L
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 635,728,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 635,728
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Viron Bezhani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 33,283,954.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 7,072,154.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -12,557,372.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -54,992,550.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Anita Pulaj 04/09/2013
Engjellushe Rami 04/09/2013
Silvana Gjikdhima 25/01/2014
Mimoza Cara 09/03/2011
Bujar Osmani 09/03/2011
Afrim Sula 20/06/2005
Mihal Ziu 20/06/2005
NDRM.TRAJTIMIT STUDENVE NR.2