Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
ND TRAJTIMIT TE STUDENTEVE NR 3
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51726022O
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 154,743,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 154,743
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Eris Martini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 9,164,108.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -29,871,254.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -14,571,740.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 0.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vera Lala 22/05/2012
Vullnetare ēela 22/05/2012
ND TRAJTIMIT TE STUDENTEVE NR 3