Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
K A C D E D J A
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51712017A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 33,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile,Import,eksport,tregtim i artikujve te ndryshem industriale, ushqimor, blegtoral,agjenci imobiliare,turistike, transport mallrash te te gjitha llojeve, tregtim bimesh medicinale e etero vajore.Tregtim prodhimesh te ndryshme druri, mobilje, orendi, dyer, dritare.Kryerja e sherbimeve funerale.Sherbime ne fushen e mjeksise, klinike mjeksore, laborator analizash te ndryshme, sherbime ne fushen e stomatologjise.Agjensi turistike. Pastrim grumbullim i mbetjeve urbane qe dalin nga prishjet e ndertimit, konsulence, projektime punime duro alumini, mirembajtje dhe zvillim i dekoreve ne mjedise urbane, shpime pusesh gjeoinxhinierike, meremetime, mirembjatje te ndryshme
Adresa: TIRANE Rruga Don Bosko, Pallati Meld, Kati i dyte.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Skėnder Kacdedja 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Skėnder Kacdedja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 108,786,567.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 175,891,401.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 9,912,439.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 386,860.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 360,254.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,500,685.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
K A C D E D J A