Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ROMANO PORT
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51625501O
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 597,686,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 597,686
Fusha e veprimtarisė: Ndertim dhe shfrytezimi i portit te hidrokarbureve ne zonen e Porto Romano Durres.Gjithashtu shoqeria do te kete si objekt aktiviteti te gjitha veprimtarite e lidhura direkt ose terthorazi me aktivitetin kryesor dhe te gjitha aktivitetet e miratuara me pare nder vite
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pirro Bare 99.84
Florenc Gjikuria 0.06
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):30
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit: Kliko ketu
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshje koncesionare
Ndryshim marreveshje
Ndryshim marreveshje
Administratorė: Pirro Bare
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 199,532,183.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 190,095,190.00
Website:http://www.romanoport.com.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013 2012
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Teit Gjini 01/03/2006
Teit Gjini 01/03/2006
ROMANO PORT
ROMANO PORT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!