Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
T R I M E D
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51612031J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 60,900,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport tranzit,Depo Farmaceutike,Pėrfaqėsim nė fushat farmaceutike,prodhim-perpunim-konfeksionim-import-eksport-tranzitim-tregtim me shumice e pakice te medikamenteve,materialeve mjekesore e aksesoreve te tyre,barnave,materialeve dentare e veterinare, higjenosanitare, barnave mjeksore popullore,artikujve te ndryshem kozmetike e produkteve te parukerise &estetikes, solucioneve injektabel, te lengjeve te distiluara dhe te gazuara, avulli & akulli,produkteve me origjine bimore e shtazore, etj. Paisje laboratorike, marketing dhe promocion. Import - eksport - tranzitim - tregtim me shumice dhe pakice te paisjeve mjekseore, paisjeve dhe insturmentave ortopedike, protezave te artikualicioneve dhe impianteve dentare. (Shoqėria zoteron 20 % tė kuotave tė 3P Life Logistic - Shoqėri Koncensionare, NIPT L42409015I )
Adresa: KASHAR, Autostrada Tirane -Durres, Km 10, Godine 3 Kateshe
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shani Peposhi 50
Vilma Nushi 50
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Administratorė: Gentiana Peshkatari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 977,834,903.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 11,410,930.85
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -11,398,691.15
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 35,021,124.00
Website:http://www.trimed.com.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : 2013
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
T R I M E D