Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
S I R E T A 2F SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51501008J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 44,316,416.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit,import eksport i mallrave ushqimore e industriale dhe makinerive te ndertimit,autoveturave,tregti me shumice e pakice,sherbime riparime,perpunim druri,melamin,duralumin,servis automjetesh, lavazh.Riparimin,grumbullimin,perpunimin e mjeteve motorike ose te mbetjeve si dhe te uzinave te shkrirjes se metaleve te destinuara ne skrap.Ruajtjen dhe sigurimin fizik te objekteve publike dhe private,shoqerimin e vlerave monetare,materialeve,sendeve te ēmuara gjate transportit te tyre
Adresa: PASKUQAN Lagjia Babrru Fushe, Komuna Paskuqan
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatime Pali 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Fatime Pali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 66,625,937.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 88,748,477.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 28,561,801.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 27,332,818.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 143,810,330.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 251,324,905.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
S I R E T A 2F SHPK