Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
KLAJGER KONSTRUKSION SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51423028P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 48,310,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e ndertimit. Rikonstruksione godina civile e ekonomike, veshje fasadash etj. Projektim Interiere, projektim peisazhi, sistemim siperfaqe te gjelberta. Shfrytezim guroresh, import eksport me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industrial, bujqesor, blegtoral, ushqimor. Transport mallrash dhe udhetaresh per vete dhe te tretet.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sadik Lumi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Sadik Lumi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 87,637,168.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,823,975.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 14,074,547.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 10,429,552.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KLAJGER KONSTRUKSION SHPK