Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
C O N D O R
Numri unik i identifikimit (NIPT): K51311006O-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2010
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi dhe tregtimi me shumice e pakice i materialeve te ndertimit, import eksport i tyre brenda e jashte vendit per llogari te vete shoqerise si dhe te treteve.Projektimi dhe zbatimi i veprave ndertimore, ndertime me karakter civil dhe ekonomik, rikonstruksione godinash, veshje fasadash, ndertime urash, rrugesh,asfaltime,hapje kanalesh.Ndermjetesimi nxjerrja dhe perpunimi i lendeve te para te te gjitha llojeve, veprimtari sherbime etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Anthim Vjero 10
Gjergji Hoxha 23.4
Arjan Leskaj 20
Bashkim Karamuēa 26.6
Artan Dulaku 20
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gjergji Hoxha, Shefki Karamuēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
C O N D O R
C O N D O R
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!