Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
Ujesjelles Malesi Madhe
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K48420718C
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Malesi Madhe
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 32,420,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 32,420
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Hajrullah Gjekaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 5
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -8,598,674.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Artan Golemi 30/06/2004
Ujesjelles Malesi Madhe
Ujesjelles Malesi Madhe
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!