Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
"IRIDIANI &KADELI"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K48130550S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 77,700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 77,700
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gjergj Kadeli 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Admir Kadeli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 9,144,278.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 12,462,517.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"IRIDIANI &KADELI"