Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TRAJTIMI I STUDENTEVE SH A Gjirokaster
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K43128662E
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2005
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 727,244,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 727,244
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Nikolla Buka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 6,179,150.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -6,511,223.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -11,565,549.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -12,113,167.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Niko Mijo 04/02/2014
TRAJTIMI I STUDENTEVE SH A Gjirokaster