Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BANKERS PETROLEUM ALBANIA LTD
Numri unik i identifikimit (NIPT): K43128401L
Forma ligjore: Dege e shoqėrisė sė huaj (SHPK)
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Zhvillimin dhe prodhimin e hidrokarbureve nė vendburimin Patos-Marinzės.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bankers Petroleum 100
Sektori ekonomik: industri nxjerrese
Renta minerare (Lekė) (2013):6,400,640,000.00
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):9,820,714,000.00
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):25
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshje koncesionare
Marreveshje e dyte koncesionare
Administratorė: Abdel Fattah Zaki Badwi, Leonidha Ēobo, David French, Richard Parsons
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 67,332,461,000.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 11,506,134,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 19,672,816,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 17,776,511,000.00
Website:http://www.bankerspetroleum.com/albania
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : Kliko 2014 2013 2012
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Studio L.E.A.L Auditing Sh.p.k
BANKERS PETROLEUM ALBANIA LTD