Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
H R P 3 M
Numri unik i identifikimit (NIPT): K42806408W
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 41,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 20
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Perlat Myrtaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 388,957.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Valentina Hoxha 14/07/2003
IL-SA-Auditing 29/06/2010
H R P 3 M
H R P 3 M
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!