Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
TRANS - EUROPEAN ENERGY B.V.
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K42423007R
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport, tregti me shumice, transport te gazit, nafte e paperunuar, lende djegese, bitum, gaz i lengshem, per perdorim shtepiak dhe industriale, vaj lubrifikante, produkte speciale.Ndertim i depozitave te naftes, lende djegese, gazit te lengshem dhe vajrave lubrifikante.Ndertim dhe ngritje e pikave per mbushjen e gazit te lengshem. Ndertim dhe instalim i depozitave te gazit te lengshem, per perdorim shtepiak dhe industriale. Pika karburanti private apo shteterore me ngjyra dhe marke ekskluzive, per furnizimin e nenprodukteve te naftes. Ndertim i hoteleve, restoranteve, serviseve te makinave e garazheve te lidhura drejteperdrejte me serviset e makinave.Lidhja e marrveshjeve dhe/ose kontratave me subjekte, persona fizike apo juridike, rezidente ne RSH apo vende te tjera, per realizimin e qellimit te shoqerise.Blerja dhe shitja e pasurise se paluajtshme. Ēdo veprim tjeter financiar per ushtrimin e objektit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Trans- European Energy B.V 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Edmond Falcione
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
No audit
TRANS - EUROPEAN ENERGY B.V.
TRANS - EUROPEAN ENERGY B.V.
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!