Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
OPERATORI SISTEMIT TRANSMETIMIT OST
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K42101801N
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 9,694,010,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 9,694,008
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes 100
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Engjėll Zeqo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 6,872,567,372.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,562,816,673.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,365,957,663.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,334,186,916.00
Website:http://www.ost.al/index.php/en/
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Hysen ēela 17/01/2014
Sokol Toska 12/03/2014
Theodhoraq Gjosha 17/01/2014
Jorgji Bollano 09/07/2004
Kostaq Nika 09/07/2004
Eneda Rahmani 17/01/2014
Sabina Shytaj 17/01/2014
OPERATORI SISTEMIT TRANSMETIMIT OST
OPERATORI SISTEMIT TRANSMETIMIT OST
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!