Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
EURO GROUP THEMELE SPECIALE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K41920013N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2004
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alfonso Palumbo 5.03
Francesco Montuori 43.97
Bujar Derveni 51
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Myzejene Derveni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 20,835,007.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -3,026,114.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EURO GROUP THEMELE SPECIALE
EURO GROUP THEMELE SPECIALE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!