Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
M E D I C A M E N T A
Numri unik i identifikimit (NIPT): K41420001V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 210,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregti shumice pakice e barnave, produkteve sanitare, artikujve te higjenes personale, kozmetikes, makinerive sanitare , pjeseve te kembimit dhe materialeve te konsumit si dhe import medikamentesh dhe produktesh.Manaxhim i klinikave mjeksore dhe/ose aktiviteteve sanitare ne pergjithesi; Manaxhim i pjesmarrjeve ne shoqeri apo veprimtari te tjera ekonomike, finaciare,etj.
Adresa: KASHAR, Autostrada Tirane Durres, Km.6, Rruga Dytesore, Ndertesa 2 Kateshe nr.5, prane POSEIDON
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Shehu 40
"Farmacia Celesia" srl 60
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Ilir Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 631,958,374.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 768,111,987.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 57,002,635.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 51,497,073.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 48,359,640.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 65,963,500.00
Website:www.medicamenta.al
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
M E D I C A M E N T A