Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
UJESJELLESI RUBIK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 27-02-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): K39010095A
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Mirdite
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 38,057,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 38,057
Instucioni Shtetėror Aksioner nė SHA: Ministria e Ekonomise, Tregtise dhe Energjetikes
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Mark Ēupi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Publike
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Esmeralda Balluku 02/11/2001
UJESJELLESI RUBIK