Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
Linda 80 SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K37513530U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Transport udhetaresh dhe mallrash, agjensi turistike,bufe,lavazh,tregtim te karburanteve e vajrave lubrifikante me pakice.Servis per riparimin e mjeteve dhe tregtim pjese kembimi.Transport rrugor nderkombetar I udhetareve me autobus.Sherbime te pastrimit te mbeturinave, pusetave dhe ambjenteve te brendshme dhe te jashtme. Transport te mbeturinave urbane.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nikoll Marnikollaj 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Nikoll Marnikollaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 94,298,333.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 675,043.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 324,601.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,724,818.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Linda 80 SHPK