Ndryshimi i fundit: E Premte, 22 Qershor 2018
ALBGARDEN SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K37513520N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Lezhe
Viti i themelimit: 1994
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 20,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Studim, projektim dhe zbatim punimesh ne hortikulture ( kopshtari ), arkitekture mjedisi, pejsazheve, siperfaqeve te gjelberta si lulishte, parqe dhe pyje. Prodhimi dhe tregtimi ( materiali mbjelles bimor ) i farnave, fidanave, luleve, shkurre e drureve dekorative. Punime dhe mirmbajtje te siperfaqeve te gjelberta, parqe, pylle parqe, pastrimi i siperfaqeve urbane, punime ne sherbesa funerale, mirmbajtja dhe zhvillimi dekorit ne mjedise urbane. Sherbime te ekspertizes dhe profesionale ne mjedis, pyje dhe kullota ( studime, projektime dhe zbatime ) ne te gjitha fushat. Punime dheu e sistemime. Ndertime, rikonstruksione. Vepra kullimi dhe ujitje toke. impjante vadites. Ēdo aktivitet tjeter qe nuk bie ndesh me legjislacionin ne fuqi. Import - eksport me pakice dhe shumice te artikujve e mallrave te ndryshem dhe tregtimi i tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pjetėr Trashaj 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Pjetėr Trashaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 83,785,403.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,057,434.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,661,927.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 17,168,252.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBGARDEN SHPK