Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
BALILI-KO
Numri unik i identifikimit (NIPT): K36603503U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 153,572,877.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sigurim i objekteve publike e private dhe hoteleri turizem.Kultivim i pemeve frutore e prodhimeve bujqesore, Bar kafe, Restorant dhe hotel, sigurimi dhe shoqerimi i vlerave monetare e sendeve te ēmuara gjate transportit. Survejim me kamera sigurie dhe sistem alarmi.
Adresa: SARANDE Lagjja nr.1, rruga Butrinti, godina me numer.pasurie 29/74, zona Kadastrale 8642, kati I pare
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bashkim Balili 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Bashkim Balili
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BALILI-KO