Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
SEMANI SECURITY
Numri unik i identifikimit (NIPT): K36519222Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ruajtja e objekteve qe jen ne pronesi ose ne perdorim te personave juridike apo fizike. Ruajtja e rendit ne keto objekte. Tregetia dhe prodhimi industrial i sistemeve te ruajtjes e te sigurimit fizik te personave, blerja ose marrja me qera e mjeteve te transportit. Importimi dhe tregetimi i mallrave dhe makinerive, paisjeve per instalimin dhe funksionimin e sistemeve te sigurimit te ndertesave, etj.
Adresa: VLORE 5 RAJ L. KUSHTRIMI
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pėllumb Nezha 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Pėllumb Nezha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SEMANI SECURITY