Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
F.P.M SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K36504231J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4,000
Fusha e veprimtarisė: Sherbime te ruajtjes se personave,objekteve e veprimtarive me kodine 1,3 A .2.Importim dhe tregtim i mallrave, makinerive,pajisjeve per instalimin,fuinksionimin,mirembajtjen e sistemeve digitale,audiovizive,alarmit dhe sensoreve per sigurimin dhe kontrollin elektronik te ndrtesave dhe institucioneve...etj.Importimi dhe tregtimi i veshjeve te punes dhe uniformave.tregtia dhe prodhimi industrial i sistemeve te ruajtjes e te sigurimit fizik te personave dhe ndertesave.Importimi dhe tregtimi i mallrave dhe makinerive te ndryshme, blerja ose marrja me qera e mjeteve te transportit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arta Mamaj 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Arta Mamaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
F.P.M SHPK
F.P.M SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!