Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
ARBERIA 
Numri unik i identifikimit (NIPT): K36310662R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Kryerja e sherbimeve te kategorise(a+b).Ruajtja dhe sigurimi i objekteve publike dhe private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike dhe juridike qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise.Sigurimi dhe mbrojtja e jetes dhe e shendetit te shtetasve vendas dhe te huaj.Shoqeria per misionin e vet ka te drejte te vendose mjete dhe sisteme vrojtuese,sinjalizuese,autovizive,paisje nderlidhje,si dhe te perdore teknika te tjera duke respektuar legjslacionin ne fuqi.
Adresa: Korce Bilisht BILISHT Lagjja nr 1, superstrada Devoll, nr 131, zona kadastrale 1187, volumi 19, faqe 230
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Robert Shkembi 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Robert Shkembi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARBERIA 
ARBERIA 
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!