Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ERALD-G
Numri unik i identifikimit (NIPT): K36306784K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia:
Viti i themelimit: 2006
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gezim Islami 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Gezim Islami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
12.08.2015 Nė datėn 12.08.2015 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Sherbime te planifikimt urban
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ERALD-G