Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ALB KORCA 2002
Numri unik i identifikimit (NIPT): K34004003T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 31,242,978.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertim, prodhim te elementeve te para fabrikuara betoni dhe betonarme dhe kompletimi me instalimet e nevojshme per to, ndertime civile industriale, turistike, bujqesore kompletimi me instalimet e nevojshme per to. Punime elektrike, citofoni dhe mirembajtja e tyre, punime karpenterie, metalike, shpime pusi dhe veshje fasadash etj. Grumbullim, perpunim, tregti me shumice dhe pakice, import - eksport etj. Tregti te produkteve bujqesore e blegtorale, bimeve medicinale, fruta - perime te detit prodhime kozmetike dhe estetike, kimike dhe detergjenteve etj.
Adresa: Korce Pojan ZEMBLAK Lagjja Qender, Rruga Nacionale Km I, Zona Kadastrale 3903, Nr. Pasurie 155/13, Prane Nenstacionit Zemblak
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arian Myrtollari 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Arian Myrtollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALB KORCA 2002