Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
" G E A "
Numri unik i identifikimit (NIPT): K33931040W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport, tregetim te artikujve te ndryshem industriale dhe ushqimore, bujqesore, blegtorale, si dhe nenproduktet e tyre. Tregetim te karburenteve dhe te nenprodukteve te tyre etj. Prodhime te konstruksioneve metalike,plastike,duralumini,plehra kimike,artikuj kozmetike,mjete transporti te te gjitha llojeve e pjese kembimi per to.Prodhim e tregtim te materialeve te ndertimit, prodhim mobiljesh, transport mallrash e udhetaresh.Hoteleri, Bar-Restorant dhe lavanteri.Pike therje. Prodhim buke. Tregti me shumice te kafsheve te gjalla, import-eksport
Adresa: MALIQ Lagjja Nr. 4, ndertese dy kateshe, kati i pare, zona kadastrale 2445 numri i pasurise 39/57
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edmond Hoxhallari 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Edmond Hoxhallari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
" G E A "