Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
ELIPS 94
Numri unik i identifikimit (NIPT): K33928041P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhim pijesh alkolike e freskuese. Tregim artikujsh te ndryshem ushqimor, bujqesor, blektoral etj,trajtim dhe tregtim te preparateve te mbrojtjes se bimeve si brenda dhe jashte vendit.Punishte per perpunim te fruta-perimeve.
Adresa: LIBONIK Fshati Libonik, Nr. 20, Libonik
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Trendelina Hajro 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Taulant Hajro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELIPS 94