Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
ALBEN 2 SECURITY 
Numri unik i identifikimit (NIPT): K33921021M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Korēė
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sigurimin i objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizik e juridik qe ushtrojne veprimtari ne Republiken e Shqiperise,sigurimit dhe mbrojtjes se jetes dhe shendetit te personave fizik e shtetas shqiptar ose te huaj (kategoria a+b).Import-eksport, shit-blerje dhe instalim te paisjeve dhe programeve kompjuterike, paisjeve te sistemeve audio vizive si kamera diviar etj, paisjeve te sistemeve te alarmit, paisjeve te sinjalizimit dhe parandalimit te zjarrit,paisjeve te nderlidhjes radiokomunikimit dhe radioalarmit, paisjeve GSM, WIFI, GPS, paisjeve te telekomunikacionit, paisjeve te sistemeve te monitorimit, vezhgimit dhe kontrollit ne distance te mjeteve levizese.Administrimi i sherbimit te parkimit me pagese ne rruge dhe/ose ne zonat e caktuara per parkimin e mjeteve motorike. Sherbimin e transportit te mjeteve motorike, sherbime ne fushen e ndertimit, bashkepunim me subjektet e treta per ushtrim veprimtarie ne sherbimet me pagese, import-eksport mallrash dhe paisjesh te ndryshme qe ndihmojne ne mbarevajtjen e aktivitetit.Blerje-shitje, grumbullim, seleksionim, ambalazhim, tregtim, importeksport skrapi dhe perberes te ngjashem me te .
Adresa: KORCE L.8, AJET GJINDOLLI 2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gentian Beqiraj 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Petrit Goēi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBEN 2 SECURITY