Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
ALUERA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K33222403W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertime civile dhe ekonomike ,ndertime rrugesh ,punime te mirembajtjes,sinjalizime ndertim ujesjellsi dhe kanalizime,tregetim te materialeve te ndertimit,rikonstruksione godinash civile. Tregtim fidane, gjelberim, ndertim lulishte, parqe, dhe mbjellje drure dekorative.
Adresa: FIER Lagjja 29 Nentori, rruga Mihal Bego, pallati MISSIPI nr- 1, kati i tete
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alfred Balla 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Alfred Balla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 38,191,896.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 44,183,498.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,136,762.45
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,230,986.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,862,189.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -1,131,513.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALUERA