Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
Klarida Semanjaku
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32810428J
Forma ligjore: Person fizik
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė):
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi, magazinim dhe perpunim i produkteve bujqesore, blektorale, industriale, tregtimi i tyre brenda dhe jashte vendit.Importimi dhe eksportimi i tyre dhe te tjera si lenda e pare per to. Makineri e paisje te ndryshme, perdorimi i tokes bujqesore ngritja e objekteve te nevojshme per te gjithe veprimtarine e mesiperme. Transport nderkombetar per vete per te trete dhe me qera. Tregtim artikuj ushqimore me pakice dhe shumice, importi dhe eksporti i tyre.Prodhim, perpunim dhe shperndarje me shumice e ushqimeve per njerez. Shitje me shumice e ushqimeve me origjine shtazore per njerez.Tregtimi me pakice e shumice i kafsheve te gjalla si dhe mbareshtimi i tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 161,703,889.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,172,298.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 8,771,025.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,963,868.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Klarida Semanjaku