Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
AGBES CONSTRUKSION
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32807432W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 450,900,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 900
Fusha e veprimtarisė: Germime dheu ne punime eventuale,murature e beton arme,prishje dhe punime ne toke te germuar,prodhim materiale inerte-gure,elemente betoni e betonarme te zakonshme,gure dekorativ,ndertime civile,industriale,turistike,bujqesore,rikonstruksion,ndertim banesa me skelet mbi 8kate,punime te mirembajtjes dhe sinjalizimit ne rruge,ndertim mbi shtesa rrugore,ura,vepra arti,kanalizime,ujesjellesa,izolime mbi dhe nen tokesore nga ujrat,themele te vecanta,punime druri dhe metalike etj. Prodhim asfalto - betoni.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Goga 50
Bashkim Ramaj 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Arben Goga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 831,347,265.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,847,448.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 41,156,724.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 98,267,510.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGBES CONSTRUKSION