Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
KUMRIA 1
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32712210C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sigurimi dhe mbrojtja e jetes dhe shendetit te personave fizik shtetas shqiptare dhe te huaj. Ruajtja dhe sigurimi fizik i objekteve publike dhe private Sh.P.S.F. Projektim, instalim, mirmbajtje dhe monitorim sistemit te sigurise ( alarmit dhe kamerave te vezhgimit), nepermjet qendres operative te kontrollit
Adresa: ELBASAN Lagjia 11 Nentori. Rruga Shefqet Daiu, banese private nr 21
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ibrahim Kumrija 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Ibrahim Kumrija
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
23.11.2016 Nė datėn 23.11.2016 shtohet si objekt aktiviteti edhe: Projektim, instalim, mirmbajtje dhe monitorim sistemit te sigurise ( alarmit dhe kamerave te vezhgimit), nepermjet qendres operative te kontrollit
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KUMRIA 1