Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
SANTI
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32710209L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 6,200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6,200
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ruajtjes e sigurimit fizik te objekteve publike e private, ne fushen e sigurimit fizik, mbrojtjen e jetes dhe shendetit te shtetasve vendas dhe te huaj.
Adresa: Elbasan Gjergjan THANE Fshati Thane, pika e karburantit "MADRIT", 100m prane shkolles se fshatit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gėzim Hoxha 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Gėzim Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SANTI