Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
Security Ranis
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32703216F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,080,492.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ruajtja e sigurimi fizik i objekteve publike e private. Sigurimi dhe ruajtja e objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike e juridike qe ushtrojne veprimtari ne territorin e Republikes se Shqiperise. Sigurimi e mbrojtja e jetes dhe e shendetit te personave fizike shtetas shqiptare e te huaj (Marrja e Liēenses te kategorise "a");
Adresa: ELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga "E Re", pallati nr.495, kati 1.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ramazan Bakalli 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Ramazan Bakalli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
07.02.2015 Ėshtė rritur Kontributi nė kapitalin e shoqėrisė nė datėn 07.02.2015. Kapitali themeltar ka shkuar nė 4 080 492 lekė
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Security Ranis