Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
B O L V - O I L SHA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32528408H
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia:
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: -
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumice te naftes dhe nenprodukteve te saj.Operacione te ndryshme portuale.Investime kapitale ne fushen e ndertimit.Ndertimin e rrugeve, kanalizimeve dhe objekteve civile dhe industriale (veprave publike te ndryshme); Importi, eksporti, dhe tregtimi me shumice i malerialeve le ndertimit, brenda e dhe jashte vendit, per llogari te vete shoqerise apo te treteve, ku perfshihen pllaka, mermer, granit, travertine, laminat, parket. hidrosanitare, mishelatore, xham, duralumine, inerte, rere, kolle, boje, materiale adezive, hekur, tulla, vegla pune, gure, gure dekorative, gelqere, parafabrikate, llaē, ēimento, granile te fraksioneve te ndryshme si dhe ēdo material tjeter qe nuk eshte permendur ketu por qe perdoret per qellime ndertimi;Transport Rrugor Nderkombetar Mallrash per te Tretet dhe me Qera. Transport Rrugor Kombetar dhe Nderkombetar te Naftes,Gazit,Nenprodukteve perfshire ato Bio si dhe Lende Djegese. Bar-Restorant, Hoteleri, Bar-Kafe, servis automjetesh, lavazh. Shėrbimi i lyerjes me bojra pėr automjete, autovetura dhe kamiona.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Behar Ēukaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė:
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:http://www.bolv-oil.al/template.php?pag=44483&tongue=ALB
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Qerim Lazaj 27/03/2012
Agim Qenani 27/03/2012
B O L V - O I L SHA