Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
TEA-D
Numri unik i identifikimit (NIPT): K32522629L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokastėr
Viti i themelimit: 2003
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertim, Shitblerje me shumice e pakice,imp eksp te mall te ndryshem te te gjitha llojeve si dhe atyre ind. e ushq.,bojra vaji dhe hidromate,konfeksione,tekstile,elektroshtepiake,hidrosanitare,prod bujq e blegt,trans. mallrash e pasagjeresh brenda e jashte vendit,treg makinash,makineri e paisje,pjese kembimi,sherbime hoteleri turizem e bar kafe,punime duralumini,operacione tregetare komisionarie e marketing,treg prona e pasuri te lujtsh e te palujtsh treg karburante e lubrifikante me pakice.Zhvillimin e veprimtarise minerare ne punime siperfaqesore me perdorimin e lendeve plasese.Import-eksport te paisjeve spitalore. Sherbimin e pastrimin dhe largimin te mbeturinave , sherbimin e mirembajtjes se siperfaqeve te gjelbra.
Adresa: GJIROKASTER Lagjja "18 Shtatori", pallati 11-katesh mbrapa "STAR", kati i trete, nr.pasurie 2416/n 13, zona kadastrale 8541
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Dintar Thanasi 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Dintar Thanasi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 4,986,457.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 214,159.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,324,140.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,102,862.35
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,480,368.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,673,788.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEA-D